wtorek, 15 marca 2016

My Eyes: Paletka cieni Nude Eye Shadow Set od Kobo Professional

Witajcie ;)

Obiecałam, że dzisiaj pojawi się recenzja tajemniczego produktu.
Pora go odkryć ;) Jest nim paletka Nude Eye Shadow Set od Kobo Professional.

Dostępność: Drogerie Natura
Cena: 29,99 zł
Waga: 9g

Ta paletka jest absolutną nowością i doskonałością.
Jeśli jesteście ciekawi dlaczego tak sądzą, to zapraszam Was do zostania na blogu i przeczytaniu dalszej części wpisu.Paletka składa się z pięciu cieni:
- najjaśniejszy kolor to prawie niewidoczny beż o aksamitnej konsystencji, z dodatkiem złotych i srebrnych mini drobinek (idealny do rozświetlania wewnętrznego kącika oka i pod łukiem brwiowym).
-drugi jasny cień jest w kolorze złotego beżu i posiada kremową konsystencję.
- trzeci cień o suchej konsystencji jest w kolorze brązu ze srebrnymi drobinkami, które wogóle nie znikają i za to go najbardziej pokochałam z całej paletki,.
- aksamitny cień w kolorze brązu z dużą ilością szaro-fioletowych tonów z delikatnymi drobinkami
- ostatni cień, również aksamitny w kolorze czekolady o ciepłych tonach ze złotymi drobinkami.A teraz odpowiedź na pytanie:
Dlaczego paletka Nude Eye Shadow Set jest doskonała?
Cienie nie osypują się przy nakładani, a przy blendowaniu nie robią prześwitów. Utrzymują się cały dzień i wogóle się z nimi współpracuje. Posiada cienie o ciekawej kolorystyce brązów i beży, idealnych na mniejsze i większe okazje. A dla mnie również rewelacyjnych na dzień. Szczególnie zaintrygował mnie trzeci cień, który posiada drobinki nie do zdarcia - tutaj kolejny plus.
Paletka posiada cudowne minimalistyczne, czarne opakowanie (z wymiennymi cieniami. Dzięki czemu możemy skomponować własną paletkę.) A w środku znajdziemy:
- wąskie, prostokątne lusterko
- aplikator z jednej strony z włosiem - wogóle nie użyteczny, a z drugiej białą i bardzo puszystą pacynkę, którą o dziwo przyjemnie nakłada się cienie.
I w tym momencie mogę powiedzieć, że paletka sprawdzi się również w podróży ;)
Zamknięcie jest w porządku, chociaż trzeba uważać, bo trafiają się sztuki, które się nie zamykają na głośny i charakterystyczny "klik".


Wyczerpująco napisałam o samej paletce, a teraz pora na zdjęcia makijaży z jej użyciem.


P.S. Paletkę będzie mogli kupić od czwartku na promocji -40% ;)Naprawdę warto!Na Instagram: https://www.instagram.com/asiamuf/

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka