poniedziałek, 23 stycznia 2017

My Eyes: Glam & Smokey Eyeshadow Palette od Catrice

Witajcie Kochane :)

Makijaż to moje ogromna pasja (jedna z wielu), a więc także kosmetyki. Jednym z nich są oczywiście paletki cieni do makijażu oka. Mam przeróżne: maty, metaliczne, mieszane itd. Jednakże nigdy nie posiadałam w odcieniach szarości i czerni. Uważałam, że dodadzą mi lat i po prostu, źle bym się w nich czuła. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, w moje urodziny. Postanowiłam zaszaleć i zdecydowałam się na......Glam & Smokey Eyeshadow Palette od Catrice ;)


Dostępność: Drogeria Natura, Drogerie Hebe, Internet
Cena: 20-23 zł
Waga: 6g

Paletka Catrice standardowo wykonano z plastyku, zawiera aplikator i posiada sześć kolorów. Tym razem są to 4 kolory metaliczne i 2 maty:
- biały, metaliczny z delikatną nutką szarych tonów
- jasny szary, metaliczny
- ciemny szary, metaliczny
- matowa popiel
- grafitowy metaliczny
- matowa czerń, ale nie iście węglowaIch jakością jestem kompletnie zaskoczona. Nie jest to paletka cieni od Catrice, która może się sypie albo któryś kolorów jest niewidoczny. To inna jakość.....o niebo lepsza! Każdy z cieni jest intensywnie napigmentowany, a kosnystencja.....bajka! Maty są kremowo-pudrowe, a metale kremowo-mokre. Cudownie się nimi pracuje, ponieważ nie robią prześwitów, bez bazy wyglądają fantastycznie a z to już wogóle miód, blendowanie - jak masełko! Najważniejsze - trzymają się wiele, wiele, wiele godzin!
Mogłabym o nich pisać w superlatywach więcej, więcej i więcej!
Ale wydaje mi się, że napisałam wszystko to co najważniejsze.
Paletka jest limitowana, więc jeśli się Wam podoba to polecam się za nią rozglądać!

Teraz czas na zdjęcia makijaży:
To tyle ode mnie!
Ściskam Was i do następnego!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka